logo
 

XIII talvekonverentsil osalevad



«EBÜ 15»

EBÜ XIII talvekonverents toimub Tartus 27.02.2019


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 16.02.2019 13:06

reg osaleja nimi esindatav asutus arve väljastatud tüüp makstud
1Pilvi AiltVõhma Kool1561919.1.19e-arve
2Aili AlatseiKoeru Keskkool, Rakke Kool1562019.1.19e-arve25.1.19
3Meri HeinsaluViimsi Keskkool1562119.1.19e-arve25.1.19
4Heli Illipe-SootakAudentese Spordigümnaasium1562219.1.19pdf23.1.19
5Saima KaarnaHugo Treffneri Gümnaasium1562319.1.19e-arve23.1.19
6Sirje KivilKohtla-Järve Järve Gümnaasium1562419.1.19e-arve29.1.19
7Urve LehestikPõlva Kool1562519.1.19pdf23.1.19
8Luule LinamäeValtu Põhikool, Rapla Kesklinna kool1561719.1.19pdf23.1.19
9Leelo LusikAre Kool1562619.1.19e-arve25.1.19
10Ene LättiAbja Gümnaasium1562719.1.19e-arve21.1.19
11Edith MaasikKohila Gümnaasium1562819.1.19e-arve24.1.19
12Krista Piir Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium1562919.1.19e-arve24.1.19
13Evi PiirsaluNõo Põhikool1563019.1.19pdf24.1.19
14Karin PoolaPalade Põhikool1561819.1.19e-arve24.1.19
15Helina ReinoGustav Adolfi Gümnaasium1561419.1.19pdf21.1.19
16Eda SelgisJüri Gümnaasium1563119.1.19e-arve31.1.19
17Tiina SirelpuuRakvere Reaalgümnaasium1563519.1.19e-arve25.1.19
18Sirje SisaskTartu Ülikooli muuseum1561519.1.19pdf21.1.19
19Urmas TokkoTartu Tamme Gümnaasium1561619.1.19e-arve28.1.19
20Ülli ToomemäeMärjamaa Gümnaasium, Kabala Lasteead-Põhikool1563219.1.19e-arve24.1.19
21Liia VarendSA Innove1563319.1.19pdf8.2.19
22Mare VlassovPärnu Raeküla Kool1563419.1.19e-arve28.1.19
23Tiina GashkovJõhvi Põhikool1564127.1.19e-arve30.1.19
24Aiki JõgevaKääpa Põhikoolootel
25Marina KamenskajaÜlenurme Gümnaasium1564027.1.19pdf
26Inga KangurKeila kool1564227.1.19e-arve31.1.19
27Mall KoppelKuusalu Keskkool1564629.1.19e-arve6.2.19
28Marika KoseEesti Maaülikool1563627.1.19pdf30.1.19
29Külli MalevaKarlova Põhikool1563727.1.19pdf
30Tiiu MaranVäike-Maarja Gümnaasium1563927.1.19e-arve01.2.19
31Margus PedasteTÜ SOHIettekandja
32Aino RaudvassarAULIIGEarveta
33Meeli SavolainenTüri Põhikool1564327.1.19e-arve31.1.19
34Luise TiksTallinna Inglise Kolledž1563827.1.19pdf30.1.19
35Eve TorvJakob Westholmi Gümnaasium1565543506e-arve
36Ülle ValgiHäädemeeste Keskkool1564427.1.19pdf29.1.19
37Evelyn KostabiÜlenurme Gümnaasium1564529.1.19e-arve01.2.19
38Ülle SillasooVaida Põhikool156482.2.19pdf
39Riina OtsusTallinna 21. Kool1565627.1.19pdf
40Lembi KivilKiili Gümnaasium156472.2.19e-arve5.2.19
41Maris KivistikKeskkonnaamet156494.2.19pdf7.2.19
42Silja VõsasteJõgeva Põhikool156506.2.19e-arve13.2.19
43Siret PungKadrina Keskkool156516.2.19pdf8.2.19
44Aime OngTartu Herbert Masingu Kool1565410.2.19e-arve
45Eve PoppPärnu Ühisgümnaasium1565227.1.19e-arve14.2.19
46Tiiu UiboTallinna 21. Kool1565710.2.19pdf
47Urmas LekkPärnu Kuninga Tänava Põhikool1565310.2.19e-arve
48Evi PaduAULIIGE, Tartu Ülikoolarveta
49Tiina SõberTartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium1565913.2.19e-arve
50Hille ArumäeVändra Gümnaasium1565813.2.19pdf
51Mall SchmidtAULIIGE, Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasiumarveta
52Külli Kalamees-PaniTÜ loodusmuuseum, Tartu Tamme Gümnaasiumootel
53Virge ValdmaaOskar Lutsu Palamuse Gümnaasium1566016.2.19e-arve
54Glaidi AasrandLoksa Gümnaasium1566116.2.19pdf

 


Tagasi registreerimislehele




Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
 
 


 
 
  
 
 
 
 


  

-->
Menüü