logo
 

Konverentsil «Terves kehas terve vaim!?» osalevad


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu XIV talvekonverents koostöös Inimeseõpetuse Ühinguga
Tartus, 7.–8.02.2020


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 26.01.2020 15:22

reg osaleja nimi ühing asutus reedeks töötuba arve
1 Eva Palk Pärnu-Jaagupi Põhikool loeng Valgusteraapia (1/20)  15738
2 Day-Lee Holm Gustav Adolfi Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (1/12)  15727
3 Meri Heinsalu Viimsi Kool loeng Anatoomiline laud (1/20)  15816
4 Heli Illipe-Sootak Audentese Spordigümnaasium ringkäik Parasitoloogia (1/15)  15740 
5 Merike Niitmets Võru Kesklinna Kool loeng Intiimhügieen (1/20)  15741
6 Ülli Toomemäe Märjamaa Gümnaasium, Kabala LAP loeng Parasitoloogia (2/15)  15742 
7 Edith Maasik Kohila Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (2/12)  15743 
8 Urmas Tokko Tartu Tamme Gümnaasium loeng Anatoomiline laud (2/20) arveta
9 Saima Kaarna Hugo Treffneri Gümnaasium loeng Anatoomiline laud (11/20)  15745 
10 Kersti Veskimets Tallinna Reaalkool loeng Intiimhügieen (2/20)  15820
11 Mall Koppel Kuusalu Keskkool ringkäik Valgusteraapia (2/20)  15747 
12 Eda Selgis Jüri Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (4/12)  15748 
13 Aino Raudvassar EBÜ auliige loeng Anatoomiline laud (3/20) arveta
14 Eve Torv Jakob Westholmi Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (5/12)  15749
15 Inga Kangur Keila kool loeng Mikrobioloogia (6/12)  15750 
16 Rutt Nurk Vinni-Pajusti Gümnaasium loeng Parasitoloogia (3/15)  15751 
17 Riina Timberg Sindi Gümnaasium  valimata Anatoomiline laud (4/20)  15789 
18 Leelo Lusik Are Kool loeng Parasitoloogia (4/15)  15752 
19 Hele Nööri Pärnu-Jaagupi Põhikool loeng Valgusteraapia (3/20)  15753 
20 Helina Reino Gustav Adolfi Gümnaasium  valimata Mikrobioloogia (7/12)  15754
21 Katrina Tammistu Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium loeng Intiimhügieen (3/20)  15755 
22 Illar Leuhin Kirilased TÜ, Tartu Linnavalitsus ringkäik Riietamine (1/20)  15790 
23 Eelika Leiman-Varkki TÜK Südamekliinik loeng Mikrobioloogia (8/12)  15726 
24 Epp Vinne Nõo Reaalgümnaasium loeng Parasitoloogia (5/15)  15800 
25 Lisel Helbrodt Valga Gümnaasium, Valga Põhikool valimata Anatoomiline laud (5/20)  15728 
26 Külli Relve Audentese Erakool loeng Mikrobioloogia (9/12)  15756 
27 Urve Jõgi Kilingi-Nõmme Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (10/12)  15804 
28 Liina Inno Keila Kool, Rocca al Mare kool loeng Mikrobioloogia (11/12)  15757 
29 Meeli Jänes Kohila Gümnaasium loeng Valgusteraapia (4/20)  15729 
30 Helgi Koho Jõgeva Täiskasvanute Keskkool loeng Mikrobioloogia (12/12)  15736
31 Marina Kamenskaja Ülenurme Gümnaasium loeng Parasitoloogia (6/15)  15758 
32 Siret Pung Kadrina Keskkool loeng Anatoomiline laud (6/20)  15759 
33 Krista Põllula Väätsa Põhikool loeng Parasitoloogia (7/15)  15730 
34 Riina Mändla Tartu Kutsehariduskeskus loeng Parasitoloogia (8/15)  15760 
35 Kaire Jõgi Tartu Kutsehariduskeskus loeng Parasitoloogia (9/15)  15760 
36 Liia Varend SA Innove loeng Valgusteraapia (5/20)  15734 
37 Marje Loide Lihula Gümnaasium loeng Valgusteraapia (6/20)  15764 
38 Eve Sarap Kuusalu Keskkool loeng Anatoomiline laud (7/20)  15762 
39 Eve Popp Pärnu Ühisgümnaasium loeng Anatoomiline laud (8/20)  15765 
40 Geil Siim Elva Gümnaasium valimata Anatoomiline laud (9/20)  15766 
41 Tiina Sirelpuu Rakvere Reaalgümnaasium loeng Valgusteraapia (7/20)  15767 
Eve Kanger Kadrina Keskkool  15759
42 Heidi Kukk Parksepa Keskkool loeng Valgusteraapia (8/20)  15768 
43 Ingrid Mäesalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium loeng Parasitoloogia (10/15)  15769
44 Jelena Jetskalo Tallinna Mustjõe Gümnaasium loeng Valgusteraapia (9/20)  15731 
45 Aili Alatsei Koeru Keskkool, Rakke Kool loeng Parasitoloogia (11/15)  15770 
46 Helle Järvalt Lähte Ühisgümnaasium loeng Anatoomiline laud (12/20)  15771 
47 Silja Võsaste Jõgeva Põhikool loeng Parasitoloogia (12/15)  15772 
48 Merike Kilk Tartu Hansa Kool loeng Anatoomiline laud (13/20)  15773 
49 Sirje Kivil Kohtla-Järve Järve Kool loeng Intiimhügieen (4/20)  15822
50 Kristi Laanesoo Tartu Erakool loeng Parasitoloogia (13/15)  15775 
51 Kaupo Järviste Tartu Tamme Kool, auliige loeng Anatoomiline laud (14/20) arveta
52 Ell Sellis Audentese Spordigümnaasium Otepääl loeng Parasitoloogia (14/15)  15776 
53 Pilvi Ailt Võhma Kool loeng Anatoomiline laud (15/20)  15777 
54 Evi Piirsalu Nõo Põhikool loeng Anatoomiline laud (16/20)  15732 
55 Merje Saarniit Tsirguliina Kool loeng Anatoomiline laud (17/20)  15778 
56 Ene Lätti Abja Gümnaasium loeng Valgusteraapia (10/20)  15779 
57 Marianne Olbrei TÜ Haridusteaduste instituut loeng Valgusteraapia (11/20)  15780 
58 Evelyn Kostabi Ülenurme Gümnaasium loeng Valgusteraapia (12/20)  15781 
59 Karin Keert Viimsi Kool loeng Intiimhügieen (5/20)  15816 
60 Tiivi Rüütel Valga Põhikool loeng Valgusteraapia (13/20)  15783 
61 Kadri Mettis Audentes International School loeng Anatoomiline laud (18/20)  15725 
62 Triinu Tõrv Tallinna Euroopa Kool loeng Anatoomiline laud (19/20)  15784 
63 Margit Kiivit Oru Kool loeng Anatoomiline laud (20/20)  15737
64 Aive Nõupuu Oru Kool loeng Riietamine (2/20)  15737
65 Tiina Gashkov Jõhvi Põhikool loeng Valgusteraapia (14/20)  15785 
66 Tiina Sõber Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium ringkäik Anatoomiline laud (10/20)  15786 
67 Ülle Irdt Tartu Täiskasvanute Gümnaasium loeng Anatoomiline laud (22/20)  15787 
68 Mari Uudelt Tallinna Järveotsa Gümnaasium loeng Intiimhügieen (6/20)  15788
69 Urmas Lekk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool loeng Riietamine (3/20)  15791 
70 Aiki Jõgeva Kääpa Põhikool ringkäik Valgusteraapia (15/20)  15838
71 Mai Jõevee Kullamaa Keskkool loeng Valgusteraapia (16/20)  15805
72 Marge Kaiv Tõrva Gümnaasium loeng Intiimhügieen (7/20)  15806 
73 Kersti Lüsi Kärdla Põhikool, Hiiumaa Gümnaasium loeng Riietumine (4/20)  15807 
74 Ana Valdmann Tartu Veeriku Kool loeng Valgusteraapia (17/20)  15808 
75 Tiina Viir Tarvastu Gümnaasium loeng Valgusteraapia (18/20)  15809 
76 Aire Narits Põltsamaa Ühisgümnaasium valimata Intiimhügieen (9/20)  15811 
77 Karin Pärtel Kallavere Keskkool ringkäik Valgusteraapia (19/20)  15817
78 Silja Piir Jõgevamaa Gümnaasium loeng Intiimhügieen (10/20)  15810 
79 Tiia Kuresoo Elva Gümnaasium loeng Intiimhügieen (11/20)  15823 
80 Aime Ong Tartu Herbert Masingu Kool loeng Intiimhügieen (12/20)  15824
81 Sirje Tekko Tallinna Prantsuse Lütseum loeng Intiimhügieen (13/20)  15825
Reti Anmann Peetri Lasteaed-Põhikool arveta
82 Mart Felding Jakob Westholmi Gümnaasium ringkäik Riietamine (4/20)  15818 
Mare Vlassov Pärnu Raeküla Kool arveta
83 Külli Kalamees-Pani Tartu Tamme Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (3/12) arveta
84 Ivi Rammul Viimsi Kool loeng Intiimhügieen (14/20)  15828
85 Kadri Pulk Kose Gümnaasium ringkäik Intiimhügieen (15/20)  15829 
86 Irene Undrus Antsla Gümnaasium loeng Intiimhügieen (16/20)  15831 
87 Evi Padu Tartu Ülikool, auliige arveta
88 Lee Raide Tallinna Toomkool loeng  15830
89 Aira Peterson Pärnu Mai Kool loeng Intiimhügieen (17/20)  15832 
90 Mall Schmidt Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium loeng Intiimhügieen (18/20)  15833 
91 Luule Linamäe Valtu Põhikool loeng Intiimhügieen (19/20)  15834 
92 Mall Vainola Läänemaa Ühisgümnaasium loeng valimata  15835
93 Tiina Asi Parksepa Keskkool loeng Intiimhügieen (20/20)  15836
94 Lembi Kivil Kiili Gümnaasium loeng  15839
95 Riina Meidla Märjamaa Gümnaasium loeng Riietumine (5/20)  15840
96 Ott Maidre Tartu Tamme Gümnaasium loeng arveta

 


Tagasi registreerimislehele




Legend:



 — Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
 — Inimeseõpetuse Ühing
 — Mõlemad ühingud
 — Külaline
 — ei osale või otsustamata
 — arve tasutud


Diagramm seisuga 25.01.20 kl 13:00

Laekumised kontrollitud 25.01.20 kl 13:00
Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
 
 
Menüü