logo
 

Konverentsil «Terves kehas terve vaim!?» osalevad


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu XIV talvekonverents koostöös Inimeseõpetuse Ühinguga
Tartus, 7.–8.02.2020


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 15.02.2020 13:31

reg osaleja nimi ühing asutus reedeks töötuba arve
1 Eva Palk Pärnu-Jaagupi Põhikool loeng Valgusteraapia (1/20)  15738
2 Day-Lee Holm Gustav Adolfi Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (1/12)  15727 
3 Meri Heinsalu Viimsi Kool loeng Anatoomiline laud (1/20)  15816
4 Heli Illipe-Sootak Audentese Spordigümnaasium ringkäik Parasitoloogia (1/15)  15740 
5 Merike Niitmets Võru Kesklinna Kool loeng Intiimhügieen (1/20)  15741
6 Ülli Toomemäe Märjamaa Gümnaasium, Kabala LAP loeng Parasitoloogia (2/15)  15742 
7 Edith Maasik Kohila Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (2/12)  15743 
8 Urmas Tokko Tartu Tamme Gümnaasium loeng Anatoomiline laud (2/20) arveta
9 Saima Kaarna Hugo Treffneri Gümnaasium loeng Anatoomiline laud (11/20)  15745 
10 Kersti Veskimets Tallinna Reaalkool loeng Intiimhügieen (2/20)  15820 
11 Mall Koppel Kuusalu Keskkool ringkäik Valgusteraapia (2/20)  15747 
12 Eda Selgis Jüri Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (4/12)  15748 
13 Aino Raudvassar EBÜ auliige loeng Anatoomiline laud (3/20) arveta
14 Eve Torv Jakob Westholmi Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (5/12)  15749 
15 Inga Kangur Keila kool loeng Mikrobioloogia (6/12)  15750 
16 Rutt Nurk Vinni-Pajusti Gümnaasium loeng Parasitoloogia (3/15)  15751 
17 Riina Timberg Sindi Gümnaasium  valimata Anatoomiline laud (4/20)  15789 
18 Leelo Lusik Are Kool loeng Parasitoloogia (4/15)  15752 
19 Hele Nööri Pärnu-Jaagupi Põhikool loeng Valgusteraapia (3/20)  15753 
20 Helina Reino Gustav Adolfi Gümnaasium  valimata Mikrobioloogia (7/12)  15754 
21 Katrina Tammistu Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium loeng Intiimhügieen (3/20)  15755 
22 Illar Leuhin Kirilased TÜ, Tartu Linnavalitsus ringkäik Riietamine (1/20)  15790 
23 Eelika Leiman-Varkki TÜK Südamekliinik loeng Mikrobioloogia (8/12)  15726 
24 Epp Vinne Nõo Reaalgümnaasium loeng Parasitoloogia (5/15)  15800 
25 Lisel Helbrodt Valga Gümnaasium, Valga Põhikool valimata Anatoomiline laud (5/20)  15728 
26 Külli Relve Audentese Erakool loeng Mikrobioloogia (9/12)  15756 
27 Urve Jõgi Kilingi-Nõmme Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (10/12)  15804 
28 Liina Inno Keila Kool, Rocca al Mare kool loeng Mikrobioloogia (11/12)  15757 
29 Meeli Jänes Kohila Gümnaasium loeng Valgusteraapia (4/20)  15729 
30 Helgi Koho Jõgeva Täiskasvanute Keskkool loeng Mikrobioloogia (12/12)  15736
31 Marina Kamenskaja Ülenurme Gümnaasium loeng Parasitoloogia (6/15)  15758 
32 Siret Pung Kadrina Keskkool loeng Anatoomiline laud (6/20)  15759 
33 Krista Põllula Väätsa Põhikool loeng Parasitoloogia (7/15)  15730 
34 Riina Mändla Tartu Kutsehariduskeskus loeng Parasitoloogia (8/15)  15760 
35 Kaire Jõgi Tartu Kutsehariduskeskus loeng Parasitoloogia (9/15)  15760 
36 Liia Varend SA Innove loeng Valgusteraapia (5/20)  15734 
37 Marje Loide Lihula Gümnaasium loeng Valgusteraapia (6/20)  15764 
38 Eve Sarap Kuusalu Keskkool loeng Anatoomiline laud (7/20)  15762 
39 Eve Popp Pärnu Ühisgümnaasium loeng Anatoomiline laud (8/20)  15765 
40 Geil Siim Elva Gümnaasium valimata Anatoomiline laud (9/20)  15766 
41 Tiina Sirelpuu Rakvere Reaalgümnaasium loeng Valgusteraapia (7/20)  15767 
Eve Kanger Kadrina Keskkool  15759
42 Heidi Kukk Parksepa Keskkool loeng Valgusteraapia (8/20)  15768 
43 Ingrid Mäesalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium loeng Parasitoloogia (10/15)  15769 
44 Jelena Jetskalo Tallinna Mustjõe Gümnaasium loeng Valgusteraapia (9/20)  15731 
45 Aili Alatsei Koeru Keskkool, Rakke Kool loeng Parasitoloogia (11/15)  15770 
46 Helle Järvalt Lähte Ühisgümnaasium loeng Anatoomiline laud (12/20)  15771 
47 Silja Võsaste Jõgeva Põhikool loeng Parasitoloogia (12/15)  15772 
48 Merike Kilk Tartu Hansa Kool loeng Anatoomiline laud (13/20)  15773 
49 Sirje Kivil Kohtla-Järve Järve Kool loeng Intiimhügieen (4/20)  15822 
50 Kristi Laanesoo Tartu Erakool loeng Parasitoloogia (13/15)  15775 
51 Kaupo Järviste Tartu Tamme Kool, auliige loeng Anatoomiline laud (14/20) arveta
52 Ell Sellis Audentese Spordigümnaasium Otepääl loeng Parasitoloogia (14/15)  15776 
53 Pilvi Ailt Võhma Kool loeng Anatoomiline laud (15/20)  15777 
54 Evi Piirsalu Nõo Põhikool loeng Anatoomiline laud (16/20)  15732 
55 Merje Saarniit Tsirguliina Kool loeng Anatoomiline laud (17/20)  15778 
56 Ene Lätti Abja Gümnaasium loeng Valgusteraapia (10/20)  15779 
57 Marianne Olbrei TÜ Haridusteaduste instituut loeng Valgusteraapia (11/20)  15780 
58 Evelyn Kostabi Ülenurme Gümnaasium loeng Valgusteraapia (12/20)  15781 
59 Karin Keert Viimsi Kool loeng Intiimhügieen (5/20)  15816 
60 Tiivi Rüütel Valga Põhikool loeng Valgusteraapia (13/20)  15783 
61 Kadri Mettis Audentes International School loeng Anatoomiline laud (18/20)  15725 
62 Triinu Tõrv Tallinna Euroopa Kool loeng Anatoomiline laud (19/20)  15784 
63 Margit Kiivit Oru Kool loeng Anatoomiline laud (20/20)  15737 
64 Aive Nõupuu Oru Kool loeng Riietamine (2/20)  15737 
65 Tiina Gashkov Jõhvi Põhikool loeng Valgusteraapia (14/20)  15785 
66 Tiina Sõber Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium ringkäik Anatoomiline laud (10/20)  15786 
67 Ülle Irdt Tartu Täiskasvanute Gümnaasium loeng Anatoomiline laud (22/20)  15787 
68 Mari Uudelt Tallinna Järveotsa Gümnaasium loeng Intiimhügieen (6/20)  15788 
69 Urmas Lekk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool loeng Riietamine (3/20)  15791 
70 Aiki Jõgeva Kääpa Põhikool ringkäik Valgusteraapia (15/20)  15838 
71 Mai Jõevee Kullamaa Keskkool loeng Valgusteraapia (16/20)  15805
72 Marge Kaiv Tõrva Gümnaasium loeng Intiimhügieen (7/20)  15806 
73 Kersti Lüsi Kärdla Põhikool, Hiiumaa Gümnaasium loeng Riietumine (4/20)  15807 
74 Ana Valdmann Tartu Veeriku Kool loeng Valgusteraapia (17/20)  15808 
75 Tiina Viir Tarvastu Gümnaasium loeng Valgusteraapia (18/20)  15809 
76 Aire Narits Põltsamaa Ühisgümnaasium valimata Intiimhügieen (9/20)  15811 
77 Karin Pärtel Kallavere Keskkool ringkäik Valgusteraapia (19/20)  15817 
78 Silja Piir Jõgevamaa Gümnaasium loeng Intiimhügieen (10/20)  15810 
79 Tiia Kuresoo Elva Gümnaasium loeng Intiimhügieen (11/20)  15823 
80 Aime Ong Tartu Herbert Masingu Kool loeng Intiimhügieen (12/20)  15824 
81 Sirje Tekko Tallinna Prantsuse Lütseum loeng Intiimhügieen (13/20)  15825
Reti Anmann Peetri Lasteaed-Põhikool arveta
82 Mart Felding Jakob Westholmi Gümnaasium ringkäik Riietamine (4/20)  15818 
108 Mare Vlassov Pärnu Raeküla Kool loeng Intiimhügieen (21/20)  15851 
83 Külli Kalamees-Pani Tartu Tamme Gümnaasium loeng Mikrobioloogia (3/12) arveta
84 Ivi Rammul Viimsi Gümnaasium loeng Intiimhügieen (14/20)  15828
85 Kadri Pulk Kose Gümnaasium ringkäik Intiimhügieen (15/20)  15829 
86 Irene Undrus Antsla Gümnaasium loeng Intiimhügieen (16/20)  15831 
87 Evi Padu Tartu Ülikool, auliige arveta
88 Lee Raide Tallinna Toomkool loeng  15830 
89 Aira Peterson Pärnu Mai Kool loeng Intiimhügieen (17/20)  15832 
90 Mall Schmidt Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium loeng Intiimhügieen (18/20)  15833 
91 Luule Linamäe Valtu Põhikool loeng Intiimhügieen (19/20)  15834 
92 Mall Vainola Läänemaa Ühisgümnaasium loeng valimata  15835 
93 Tiina Asi Parksepa Keskkool loeng Intiimhügieen (20/20)  15836 
94 Lembi Kivil Kiili Gümnaasium loeng  15839 
95 Riina Meidla Märjamaa Gümnaasium loeng Riietumine (5/20)  15840 
96 Ott Maidre Tartu Tamme Gümnaasium loeng arveta
97 Heleri Stoitšev Kiili Gümnaasium loeng  15841 
98 Mati Martin Tartu Ülikool, auliige ringkäik arveta
Egle Lellep Maarja-Magdaleena loeng Riietumine (6/20)  15842
100 Elle Reisenbuk SA Innove loeng  15843 
101 Aili Saluveer Eesti Keskkonnahariduse Ühing loeng  15844 
102 Anne Laius Miina Härma Gümnaasium, Tartu Ülikool loeng  15845 
103 Piret Pink Tallinna Järveotsa Gümnaasium  15846
104 Anu Rannus Tallinna Kristiine Gümnaasium  15847
105 Hilje Tammaru Lihula Gümnaasium loeng Riietumine (7/20)  15848 
106 Anne Podjukov Ristiku Põhikool loeng  15849
107 Merike Niinemets Võru Kesklinna kool ringkäik Riietumine (8/20)  15850 
109 Asta Tuusti Keskkonnaministeerium loeng Riietumine (9/20)  15852

 


Tagasi registreerimislehele




Legend:



 — Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
 — Inimeseõpetuse Ühing
 — Mõlemad ühingud
 — Külaline
 — ei osale või otsustamata
 — arve tasutud


Diagramm seisuga 25.01.20 kl 13:00

Laekumised kontrollitud 15.02.20 kl 13:30
Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
 
 
Menüü