logo
 
Suvekooli 2016 registreerunud

Räpina suvekooli seni registreerunud


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 29.08.2016 15:05

  1.  Ülli Toomemäe – Märjamaa Gümnaasium
  2.  Pilvi Ailt – Võhma Kool
  3.  Merike Kompus – Jõgeva Põhikool
  4.  Marika Toom – Kunda Ühisgümnaasium
  5.  Eve Sarap – Kuusalu Keskkool
  6.  Marika Kose – Eesti Maaülikool
  7.  Marje Loide – Lihula Gümnaasium
  8.  Krista Piir – Kohtla-Järve koolid
  9.  Ene Lätti – Abja Gümnaasium
  10.  Eve Torv – Jakob Westholmi Gümnaasium
  11.  Edith Maasik – Kohila Gümnaasium
  12.  Talvi Jusilo – Kodila Põhikool
  13.  Aiki Jõgeva – Kääpa Põhikool
  14.  Rutt Nurk – Rakvere Gümnaasium
  15.  Anu Nurk – Järva-Jaani Gümnaasium
  16.  Sirje Tekko – Tallinna Prantsuse Lütseum
  17.  Eedi Lelov – Sindi Gümnaasium
  18.  Luule Linamäe – Valtu Pk, Rapla Üg
  19.  Tiina Gashkov – Jõhvi Gümnaasium
  20.  Hille Arumäe – Vändra Gümnaasium
  21.  Inga Kangur – Keila kool
  22.  Eve Popp – Pärnu Ühisgümnaasium
  23.  Ly Valdmaa – Suure-Jaani Kool
  24.  Sirje Kivil – Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  25.  Jelena Jetskalo – Läänemere Gümnaasium
  26.  Ivi Vainjärv – Väike-Maarja Gümnaasium
  27.  Hele Nööri – Koonga Põhikool
  28.  Meri Heinsalu – Viimsi Keskkool
  29.  Eve Kanger – Kadrina Keskkool
  30.  Lisel Helbrodt – Valga Põhikool
  31.  Tiivi Rüütel – Valga Põhikool
  32.  Pilvi Ailt – Võhma Kool
  33.  Leelo Lusik – Are Kool
  34.  Kristi Adosson – Tartu Erakool
  35.  Kertu Kuusksalu – Tartu Erakool
  36.  Mall Vainola – Läänemaa Ühisgümnaasium
  37.  Ursula Hakk – Värska Gümnaasium
  38.  Egle Lellep – J. V. Veski nim Maarja Põhikool
  39.  Marianne Olbrei – TÜ Haridusteaduste instituut
  40.  Liia Varend – SA Innove
  41.  Tiiu Maran – Väike-Maarja Õppekeskus
  42.  Aigi Kikkas – TÜ Haridusteaduste instituut
  43.  Merike Teppan – Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  44.  Külli Relve – Audentese Erakool
  45.  Aime Ong – Tartu Herbert Masingu Kool
  46.  Svetlana Tund – Räpina Aianduskool
  47.  Lemmi Orav – Voore Põhikool
  48.  Õnne Rämmann – Räpina Aianduskool
  49.  Mare Hirtentreu – Vinni-Pajusti Gümnaasium
  50.  Urve Lehestik – Põlva Ühisgümnaasium
  51.  Aili Alatsei – Koeru Keskkool
  52.  Asta Tuusti – Riigimetsa Majandamise Keskus
  53.  Martin Pent – Haljala Gümnaasium
  54.  Ülle Valgi – Häädemeeste Keskkool

 

Legend
— arve väljastamata
29.08.2016 15:05 laekumine kontrollimata
— arve tasutud
— osalemisest loobunud

  
Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.
Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü