logo
 
Suvekooli 2017 registreerunud

Järvselja suvekooli seni registreerunud


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 29.08.2017 5:38


  1.  Eedi Lelov – Sindi Gümnaasium
  2.  Karl Tammiste – Põlva Kool
  3.  Aiki Jõgeva – Kääpa Põhikool
  4.  Krista Piir – Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
  5.  Arina Galkin – Pärnu Rääma Põhikool
  6.  Robert Kiviselg – Pärnu Rääma Põhikool
  7.  Heli Illipe-Sootak – Audentese Spordigümnaasium
  8.  Ell Sellis – Audentese Spordigümnaasium Otepääl
  9.  Edith Maasik – Kohila Gümnaasium
  10.  Eda Selgis – Jüri Gümnaasium
  11.  Lisel Helbrodt – Valga Gümnaasium, Valga Põhikool 
  12.  Tiivi Rüütel – Valga Põhikool
  13.  Rutt Nurk – Vinni-Pajusti Gümnaasium
  14.  Külli Relve – Audentese Erakool
  15.  Inga Kangur – Keila kool
  16.  Tiina Gashkov – Jõhvi Põhikool
  17.  Meri Heinsalu – Viimsi Keskkool
  18.  Ivi Rammul – Viimsi Keskkool
  19.  Kristi Adosson – Tartu Erakool
  20.  Kertu Kuusksalu – Tartu Erakool
  21.  Ene Lätti – Abja Gümnaasium
  22.  Tanel Pärnamets – Tartu Erakool
  23.  Meeli Savolainen – Türi Põhikool
  24.  Eva Palk – Pärnu-Jaagupi Põhikool
  25.  Aime Ong – Tartu Herbert Masingu Kool
  26.  Tiiu Maran – Väike-Maarja Õppekeskus
  27.  Aili Alatsei – Koeru Keskkool, Rakke Kool 
  28.  Merike Kompus – Jõgeva Põhikool 
  29.  Pilvi Ailt – Võhma Kool 
  30.  Luule Linamäe – Valtu Põhikool, Rapla Ühisgümnaasium 
  31.  Ivi Vainjärv – Väike-Maarja Gümnaasium
  32.  Liia Varend – SA Innove 
  33.  Hille Arumäe – Vändra Gümnaasium
  34.  Svetlana Tund – Räpina Aianduskool
  35.  Silja Võsaste – Jõgeva Põhikool 
  36.  Eve Kanger – Kadrina Keskkool
  37.  Aire Narits – Põltsamaa Ühisgümnaasium
  38.  Kersti Lüsi – Kärdla Põhikool, Hiiumaa Gümnaasium
  39.  Ly Valdmaa – Suure-Jaani Kool
  40.  Ülli Toomemäe – Kabala Lasteaed-Põhikool, Märjamaa Gümnaasium 
  41.  Leelo Lusik – Are Kool
  42.  Asta Tuusti – Keskkonnaministeerium 
  43.  Maris Agasild – Pärnu Koidula Gümnaasium
  44.  Eve Popp – Pärnu Ühisgümnaasium
  45.  Ülle Irdt – Tartu Täiskasvanute Gümnaasium
  46.  Aigi Kikkas – TÜ Haridusteaduste instituut
  47.  Mare Hirtentreu – Rakvere Gümnaasium
  48.  Hele Nööri – Pärnu-Jaagupi Põhikool
  49.  Marianne Olbrei – TÜ Haridusteaduste instituut
  50.  Egle Lellep – J. V. Veski nim. Maarja Põhikool
  51.  Urve Jõgi – Kilingi-Nõmme Gümnaasium
  52.  Külli Kalamees – TÜ Loodusmuuseum
  53.  Marje Loide – Lihula Gümnaasium
  54.  Heidi Kukk – Parksepa Keskkool
  55.  Urve Lehestik – Põlva kool

Suvekooli kava

 

Legend
— suvekool rahastatud
— õppepäeva arve väljastamata | — ei soovi osaleda
29.08.2017 5:38 laekumine kontrollimata
— arve tasutud
— soovib küüti  helistada pakkumisteks
— tuleb oma autoga —  helistada küsimiseks
— kohaletulek korraldatud

Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.
Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü