logo
 
Suvekooli registreerinud
 



Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 14.08.2014 13:53

Otepää suvekoolis osalejate nimistu


  1.   Kersti Veskimets   —  Tallinna Reaalkool
  2.   Ülli Toomemäe   —   Kabala Lasteaed-Põhikool
  3.   Ene Lätti   —  Abja Gümnaasium
  4.   Luule Linamäe   —   Valtu Põhikool, Rapla Ühisgümnaasium
  5.   Marje Loide   —   Lihula Gümnaasium
  6.   Heli Illipe-Sootak   —   Audentese Spordigümnaasium
  7.   Ulvi Kruus   —  Tartu Kunstigümnaasium
  8.   Meeli Jänes   —   Kehtna Põhikool
  9.   Siret Pung   —   Kadrina Keskkool
  10.   Aili Alatsei   —  Koeru Keskkool
  11.   Pilvi Ailt   —  Võhma Gümnaasium
  12.   Aino Raudvassar   —   auliige
  13.   Helina Reino   —   Gustav Adolfi Gümnaasium
  14.   Tiiu Maran   —   Väike-Maarja Õppekeskus
  15.   Meri Heinsalu   —  Viimsi Keskkool
  16.   Talvi Jusilo   —  Kodila Põhikool
  17.   Merike Teppan   —  Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  18.   Urve Jõgi   —   Kilingi-Nõmme Gümnaasium
  19.   Marika Kose   —  Kihnu Põhikool
  20.   Rutt Nurk   —  Rakvere Gümnaasium
  21.   Virge Valdmaa   —  Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  22.   Leelo Lusik   —  Are Põhikool
  23.   Edith Maasik   —   Kohila Gümnaasium
  24.   Aiki Jõgeva   —  Kääpa Põhikool
  25.   Eva Palk   —   Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
  26.   Marianne Olbrei   —  TÜ haridusteaduste instituut
  27.   Imbi Oolup   —  Leisi Keskkool
  28.   Epp Vinne   —  Nõo Reaalgümnaasium
  29.   Kersti Lüsi   —  Kärdla Ühisgümnaasium
  30.   Merike Kompus   —   Jõgeva Põhikool
  31.   Eve Popp   —  Pärnu Ühisgümnaasium
  32.   Sirje Kivil   —  Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  33.   Evi Piirsalu   —  Nõo Põhikool
  34.   Anu Nurk   —  Järva-Jaani Gümnaasium
  35.   Tiina Gaškov   —   Jõhvi Gümnaasium
  36.   Hele Nööri   —  Koonga Põhikool
  37.   Mall Schmidt   —  Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
  38.   Ly Valdmaa   —  Suure-Jaani Gümnaasium
  39.   Inga Kangur   —  Märjamaa Gümnaasium
  40.   Hille Arumäe   —   Vändra Gümnaasium
  41.   Heldi Aia   —   Mäetaguse Põhikool
  42.   Ülle Irdt   —  Miina Härma Gümnaasium
  43.   Urve Lehestik   —  Põlva Ühisgümnaasium
  44.   Maris Agasild   —  Pärnu Ülejõe Gümnaasium
  45.   Tiiu Rohtla   —  Palupera Põhikool
  46.   Lisel Helbrodt   —  Valga Gümnaasium, Valga Põhikool
  47.   Aime Ong   —  Tartu Herbert Masingu Kool
  48.   Astrid Nikkel   —  Metsküla Algkool
  49.   Maarika Männil   —  Keskkonnaameti Endla looduskeskus
  50.   Aire Narits   —  Põltsamaa Ühisgümnaasium
  51.   Tiina Sõber   —  Tartu Kivilinna Gümnaasium
  52.   Ursula Hakk   —  Värska Gümnaasium
  53.   Jelena Jetskalo   —  Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
  54.   Imbi Soa   —  Kuuste Kool
  55.   Mari Järve   —  Tarvastu Gümnaasium

Suvekooli kava

 

Legend
— osalemisest loobunud
— arve väljastamata
— seisuga 14.08.2014 13:53 laekumine kinnitamata
— arve tasutud

 
Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.
teade


Koduleht on uuendamisel.
Palun anna teada avastatud vigadest!
Menüü töötab lehte üles kerides

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü