logo
 
Õppekäik
           

Suvekoolis planeerisime üht põnevat väljasõitu, et minna linde vaatama. 24.–25. septembril peaks kõigi eelduste kohaselt ränne olema haripunktis. Samal nädalavahetusel toimub Matsalus ka loodusfilmide festival ning näitused ja muud huvitavat. 

Kohale peab ise tulema (või autosõidu osas kellegagi koopereeruma) ja sööma peab ka ise. Juhendab meie ühingu liige Eedi Lelov, tal on olemas ka vaatlusriistad. Oma vahendid võib ka kaasa võtta. 

Ööbida saab nostalgilisel moel oma madratsi ja magamiskotiga Lihula Gümnaasiumis.

Registreeruge siin!


Osaleja nimi:  
Osaleja telefoninumber:  
Kohale tulete:  
Kas soovite ööbida Lihula lasteaias?  
Ööbimine Lihula lasteaias (Lasteaia 6). Ööbimiseks on vajalik oma magamiskott. Hind 8 €. Võimalus tellida hommikusööki. Täpsem info: 5625 5905 Anne Ööpik

Oma autoga tulijaile:
On teil autos vabu kohti?  
Millist maanteed mööda sõidate?  
Kas kolleeg võib vabadele kohtadele pretendeerida?  


»Eedi Lelov pakub linnuvaatluseks välja järgneva programmi

Laupäev, 24. september on sobivam, kuna siis jääb kaugemalt tulnutele pühapäev väljapuhkamiseks. Selge see, et kaugemalt tulijatel oleks mõistlikum ööbida Lihula Gümnaasiumis nagu õp Loide välja pakkus. Hommikul veedaks Põõsaspeal ca 3 tundi ja siis liiguks lõunasse Matsalu lahe piirkonda (Haeska).


Päike tõuseb sel päeval 7:10. Eedi Lelov ootab osavõtjaid Tuksi teeristil 59.16836 põhjalaiust ja 23.52666 idapikkust. Teeviit näitab Spithami peale, otsetee läheb Dirhami sadamasse. Osavõtjaid oodatakse umbes pool tundi (6:45–7:15).


Lisaküsimuste korral pöörduge Eedi Lelovi poole: buteo@hot.ee

Palume registreerumisel täita kõik kohustuslikud väljad.
Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079