logo
 

Männisalu puhkekeskuses Võsul


2021 suvekoolis osalevad


EBÜ suvekool toimub 16.–18.08.2021


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 15.09.2021 6:55

reg osaleja nimi asutus trp osalemine arve
01 Tiiu Maran Väike-Maarja Gümnaasium teadmata   tiiu.maran@gmail.com 16.8–18.8 210001   02.09
02 Ülli Toomemäe Märjamaa Gümnaasium, Kabala Lasteaed-Põhikool auto 4+ [&#25]  yllitoom@gmail.com 16.8–18.8 210006   30.08
03 Marika Toom Kunda Ühisgümnaasium kolleegiga [&#13] 16.8–18.8 210007   11.08
04 Eve Torv Jakob Westholmi Gümnaasium auto 3   eve.torv@gmail.com 16.8–18.8 210002   13.08
05 Leelo Lusik Are Kool auto 0 16.8–18.8 210008   10.08
06 Eedi Lelov Sindi Gümnaasium auto 3   buteo@hot.ee 16.8–18.8 210009   17.08
07 Inga Kangur Keila kool otsimas   inga.kangur@gmail.com 16.8–18.8 210011   19.08
08 Eve Popp Pärnu Ühisgümnaasium otsimas 16.8–18.8 210010   13.08
09 Külli Relve Audentese Erakool auto 2   5284718 16.8–18.8 210015   11.08
10 Ell Sellis Audentese Spordigümnaasium Otepääl auto 3   5238902 16.8–18.8 210013   11.08
11 Ene Lätti Abja Gümnaasium auto 3   56627344 16.8–18.8 210012   10.08
12 Heli Illipe-Sootak  Audentese Spordigümnaasium otsimas   53430970  –   210014   11.08
13 Mare Hirtentreu (viimati Rakvere Gümnaasiumis) auto [&#03]   53483037 16.8–18.8 210039   03.09
14 Egle Lellep J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikool auto 3   egle.lellep@gmail.com 16.8–18.8 210017   31.08
15 Kristi Laanesoo Tartu Erakool kaasub [&#14] 16.8–18.8 210018   31.08
16 Mall Vainola Läänemaa Ühisgümnaasium auto 3   55519741 16.8–18.8 210019   31.08
17 Jelena Jetskalo Tallinna Mustjõe Gümnaasium buss   5106731 16.8–18.8 210003   16.08
18 Tiina Gaškov Jõhvi Põhikool buss   5049193 16.8–18.8 210020   11.08
19 Sirje Kivil Kohtla-Järve Järve Kool buss   x5294606, skivil058@gmail.comxx 16.8–18.8 210021   23.08
20 Hele Nööri Pärnu-Jaagupi Põhikool otsimas 16.8–18.8 210022   19.08
21 Marje Loide Lihula Gümnaasium auto 4+   56157420 16.8–18.8 210023   01.09
22 Luule Linamäe Valtu Põhikool, Rapla Kesklinna Kool kaasub [&#02]  linamelu@gmail.com 16.8–18.8 210016   12.08
23 Urmas Lekk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool buss   uduvere.urmas@gmail.com 16.8–18.8 210004   15.08
24 Aiki Jõgeva Kääpa Põhikool auto 3   aiki.jogeva@gmail.com 16.8–18.8 210024   31.08
25 Sirje Tekko Tallinna Prantsuse Lütseum otsimas   56623535 16.8–18.8 210025   23.08
26 Tiina Sõber Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium auto (3) [&#29]  55664656 16.8–18.8 210026   30.08
27 Aime Ong Tartu Herbert Masingu Kool kaasub [&#28] 16.8–18.8 210027   01.09
28 Edith Maasik Kohila Gümnaasium otsimas   edith.maasik@mail.ee 16.8–18.8 210028   30.08
29 Mati Martin Tartu Ülikool auto (4+)   5061721 16.8–18.8 lektor
30 Lee Raide Tallinna Toomkool auto 3   56651985 16.8–18.8 210029   17.08
31 Liia Varend Haridus- ja Noorteamet kodust   53441140 16.8–17.8 210005   31.08
32 Meri Heinsalu Viimsi Keskkool teadmata   16.8–18.8 210032   16.08
33 Ana Valdmann Tartu Ülikooli Teaduskool teadmata 16.8–18.8 210034   24.08

 


Kokku registreeritud 32 inimest

Tagasi registreerimislehele

See nimistu on koostatud
registreerumise järjekorras.


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079